Самокат Tempish VENTUS 110
міський самокат з дизайном, заточеним під трюкові моделі. Конструкція самокату дуже проста, а отже і надійна в умовах звичайного катання по місту.
Двопрофільна дека і кермо виконані з високоякісного алюмінію марки 6061. Даний сплав несе у своєму складі магній і кремній. Він досить легко вариться, а його характеристики міцності та гнучкості на високому рівні. На відміну від вищезгаданих запчастин, вилка виконана зі сталі. Хоча сталева вилка і має зварні шви, але шток у неї дуже стійкий до різного виду навантажень.
Y-подібний руль з підсилюючими пір'ям шириною 580 мм і висотою 600 мм, оснащений термопластичними (TPR) гріпсами з корисною довжиною 120 мм.Гріпси мають спеціальний рельєф для опору зісковзуванню.
Рульова стійка до вилки фіксується за допомогою різьбової компрессії. Різьбова компрессія - це базове рішення для найпростіших моделей, вона не призначена для трюків. Кермо і вилка з'єднані один з одним триболтовим хомутом.
На самокат встановлені колеса на спицевих дисках діаметром 110 мм, з геліком жорсткістю 85А. такий діаметр коліс - це стандарт, який підходить під будь-яку вилку, деку та гальмо, тому проблем із взаємозамінністю запчастин у самокату немає. Даний Розмір - це золота середина для самокату, тому що за рахунок цього забезпечується маневреність, помірна швидкість, баланс прямий і хороша амортизація в силу великої кількості поліуретану. До слова про поліуретані, колеса з таким геліком відмінно показують собі на асфальтованому покритті, оскільки є досить м'якими.
Шкірне колесо оснащене підшипниками класу точності ABEC 9, які завдяки високій прецизійній обробці майже не мають опору тертю, а отже, вібрації на високій швидкості практично відсутні. Гальмування здійснюється за рахунок заднього крила гальма.
Клас Для початківців та просунутих райдерів
Максимальна вага користувача 100 кг
Матеріал рами Алюмінієвий сплав марки 6061
Ширина деки 11 см
Довжина деки 50 см
Висота керма 58 см
Ширина рулю 50 см
Гальмо є
Колеса діаметр – 110 мм, жорсткість-85а
Вес самокату 3,3 кг
Підшипники Хромована сталь ABEC 9
Гарантія 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tempish |
| Страна производитель | Чехия |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 110 мм |
| Высота рулевой стойки | 100 см |
| Состояние | Новое |
- Цена: 4 590 ₴










