Самокат Tempish RAGAR/camo
трюковий самокат з помітним зовнішнім виглядом, який підійде як початківцям, так і досвідченим.
Дека і руль виготовлені з високоякісного алюмінію марки 6061. Даний сплав несе в своєму складі магній і кремній. частині, що дозволило ще більше зменшити вагу.
Y-подібний руль з підсилюючими пір'ям шириною 560 мм і висотою 580 мм, оснащений термопластичними (TPR) гріпсами з корисною довжиною 140 мм.Гріпси також мають спеціальний рельєф для опору зісковзуванню.
Рульова стійка до вилки фіксується за допомогою компрессії IHC - це полегшена версія HIC, яка вбудована у вилку і заточена під стандартний руль діаметром 31.8 мм. здогадатися про переваги IHC.
На самокат встановлені колеса на спицевих дисках діаметром 120 мм, з геліком жорсткістю 88А. Гальмування здійснюється за рахунок заднього крила гальма.
Клас Для початківців та просунутих райдерів
Максимальна вага користувача 100 кг
Матеріал рами Алюмінієвий сплав марки 6061
Система компрессії IHC
Ширина деки 12,8 см
Довжина деки 52 см
Висота керма 66 см
Ширина рулю 60 см
Гальмо є
Колеса діаметр – 120 мм, жорсткість-88а
Вес самокату 4,5 кг
Підшипники Хромована сталь ABEC 9 + резинова шайба
Гарантія 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tempish |
| Страна производитель | Чехия |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 120 мм |
| Высота рулевой стойки | 100 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 5 990 ₴













