Самокат Tempish SCOOPER / green
це безпечний складний самокат у яскравих відтінках, який розрахований на дітей віком від 3-х років. Модель має просту систему складання, що працює простим натисканням кнопки. Руль регулюється по висоті і фіксується в межах чотирьох положень:
56 см;
61 см;
66 см;
71 см.
Недосвідченим дітям буде дуже комфортно кататися на Scooper, адже він стійкий завдяки використанню трьох коліс. Управління самокатом здійснюється перенесенням ваги в сторони, що дозволяє без проблем повертати без ризику впасти. Гальмування здійснюється за рахунок заднього крила-гальма, досить просто наступити на крило, щоби зупинитися.
Дуже важливою особливістю моделі виступають його колеса, які підсвічуються у темряві за рахунок вбудованих світлодіодів різними кольорами. Завдяки такій особливості, дорослі ніколи не зважають на свою дитину.
Клас Для початківців райдерів
Максимальна вага користувача 20 кг
Матеріал рами PP + нейлон
Ширина деки 12 см
Довжина деки 29 см
Ширина керма 24 см
Висота керма 71 см
Гальмо є, нейлон
Колеса 115 х 30 мм / 80 х 24 мм
Підшипники ABEC 7
Вес самокату 2,5 кг
Гарантія 6 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tempish |
| Страна производитель | Чехия |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Тип | Городской |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Количество колес | 2 |
| Диаметр колеса | 115 мм |
| Высота рулевой стойки | 100 см |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 2 190 ₴













