Мультитул SKS TOM 14 BLACK
Матеріал: нержавіюча сталь. Вага: 129 г. 14 інструментів: шестигранники (2,5, 3, 4, 5, 6, та 8 мм), викрутка хрестова і пряма, торкс т-25, два ключі для шприх, бортувальна лопатка, інстрм. для розтискання гальмівних колодок.
SKS Tom 14 - мультитул для велосипеда. Виготовлений із якісної сталі, що забезпечить тривалий термін експлуатації. Інструмент має 14 функцій. Це багатофункціональний інструмент. Компактний та універсальний. Допоможе вам оперативно усунути несправності, що можуть трапитись в дорозі. Міні-набір інструментів знадобиться будь-якому велосипедисту. Функції: - шестигранники - викрутка хрестова - викрутка пряма - два ключі для шприх - бортувальна лопатка - торкс т-25 - інструмент для розтискання гальмівних колодок Особливості: - Ергономічна форма - Компактно складається - Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі - 14 інструментів: шестигранники (2,5, 3, 4, 5, 6, та 8 мм), викрутка хрестова і пряма, торкс т-25, два ключі для шприх, бортувальна лопатка, інстрм. для розтискання гальмівних колодок.
Характеристики Мультитул SKS TOM 14 BLACK
Размеры 10 х 3 х 2 см
Вес 129 г
Цвет Черный
Габариты упаковки 15 х 10 х 3 cм
Страна регистрации бренда Германия
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кількість інструментів | 14 шт. |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 2 мм |
| Вага | 129 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 362 ₴




